Będzie zjazd absolwentów Zespołu Szkół w Pajęcznie!!!

spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno

Stowarzyszenie Absolwentów Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Pajęcznie rozpoczyna przygotowania do zorganizowania zjazdu absolwentów. Okazją będzie 60-ta rocznica pierwszej matury, która odbyła się w 1953 roku. Zatem planowany termin zjazdu, to 29 czerwca 2013 roku!

Stowarzyszenie pragnie też, wspólnie z macierzystą szkołą, wydać monografię, w której upamiętnione zostaną ważne wydarzenia z życia szkoły oraz... nauczyciele, dyrektorzy i absolwenci. Osoby, które chcą podzielić się swymi wspomnieniami i stać się współautorami monografii, mogą już teraz kontaktować się z sekretarzem stowarzyszenia, p. Bożeną Szczerkowską (e-mail: bozenaszczerkowska@gmail.com).

W dniu 23 marca 2012, podczas I walnego zebrania stowarzyszenia wybrano Zarząd i Komisję Rewizyjną.

Skład Zarządu:
    spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno
  • Prezes Zarządu - Jacek Lewera
  • Wiceprezes Zarządu - Wojciech Marchewka
  • Sekretarz - Bożena Szczerkowska
  • Skarbnik - Aleksandra Jurowska
  • Członek - Krystyna Baryczka
Komisja Rewizyjna:
  • Przewodnicząca - Anna Strzelczak
  • Zastępca przewodniczącego - Adam Słupiński
  • Sekretarz - Henryka Szymczyk

Podjęto uchwały: w sprawie wysokości i trybu płacenia składek (składka roczna wynosi 24 zł, płatna jednorazowo do 30 czerwca każdego roku) oraz w sprawie zwołania zjazdu absolwentów w czerwcu 2013.

Spotkanie 23 marca uświetniły również występy artystyczne młodzieży z pajęczańskiego Zespołu Szkół, która zaprezentowała przybyłym absolwentom utwory gatunku poezji śpiewanej.

Siedzibą stowarzyszenia jest ZS w Pajęcznie. Adres: 98-330 Pajęczno, ul. Sienkiewicza 5, tel. 34 311-26-29. Przedstawiciele zachęcają absolwentów i nauczycieli Szkoły do wstąpienia do stowarzyszenia i działalności na rzecz Szkoły, uczniów i społeczności lokalnej. W siedzibie stowarzyszenia dostępne są deklaracje członkowskie. Statut stowarzyszenia jest udostępniony na stronie szkoły w zakładce "Stowarzyszenie absolwentów".

Spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów Zespołu Szkół w Pajęcznie
spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno spotkanie stowarzyszenia absolwentów zs pajęczno
ZDJĘCIA CHRONIONE SĄ PRAWEM AUTORSKIM
Publikacja poza witryną www.e-pajeczno.pl bez naszej pisemnej zgody jest zabroniona
Jesteś na Facebook'u? Kliknij 'Lubię to!' i dołącz do naszego Fanpage'a
forum pajęczno działoszyn  radny wójt burmistrz starosta  czat pajęczno działoszyn  sondaż głosowanie  ankieta głosowanie